Haber

Hangi Telefon Senin Tarzına Göre (TEST) 2017

hangi-telefonu-alsam-test-2017

Hangi Telefon Senin Tarzına Göre?, Akıllı telefon piyasasında artık karar vermek çok zor. Biz karar vermende sana yardımcı oluyoruz.

Şirketler akıllı telefon piyasasında kıyasıya bir yarış içerisindeler. Üstün performans ve tasarımı bir araya getirerek kendilerini bir adım daha öne çıkarmaya çalışıyorlar.

Durum böyle olunca yıl içerisinde çokça birbirinden kaliteli cihazlar piyasaya çıkmakta. Bizlere de hangi cihazı alsam acaba diye kararsızlık ve düşünmek kalıyor.

Marka tutkusu olanlar bu konuda çok daha şanslılar. Çünkü başka firmalar hangi modeli çıkarırsa çıkarsınlar, hangi tasarım ve özellikleri eklerlerse eklesinler alacakları markayı etkilemeyeceği için seçimleri çok daha kolay oluyor.

Ancak fiyat, performans, tasarım gibi niteliklere önem veren kişiler telefon seçmekte oldukça zorlanıyorlar. Bu noktada biz de size yardımcı olmak istedik ve bir test hazırladık.

Testin sonunda hangi telefonun sizin tarzınıza ve ihtiyacınıza daha uygun olduğunu göreceksiniz. Çok kısa bir test fakat sizlere seçiminizde yardımcı olacağını umuyoruz.

Testinizin sonucunu ve çıkan telefonun size uygun olup olmadığını hemen aşağıda yorum alanında belirtebilirsiniz.

Teste başlamak için başla butonuna tıklayınız!

 

3 Yorum

3 Yorum

 1. ahmet

  29 Haziran 2017 at 10:54

  başla butonu yok

  • teknoscop.com

   10 Temmuz 2017 at 00:05

   Sorun giderilmiştir. Test tekrar eklendi.

 2. Meco

  10 Temmuz 2017 at 17:01

  İphone 7 plus

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Yeni İçerikler